Stokado Sp. z o.o.

Stokado Sp. z o.o.
Vanilli nazwa:
Stokado Sp. z o.o.
Vanilli kategoria:
Vanilli opis:

Podstawową działalnością wrocławskiej spółki Stokado jest przechowywanie oraz magazynowanie mienia. Pełni ona rolę operatora samoobsługowych magazynów w ramach tak zwanego self storage, w których składuje rzeczy powierzone jej przez klientów. Z usług przedsiębiorstwa korzystają zarówno podmioty gospodarcze, jak i osoby fizyczne. Klienci biznesowi, których działalność niezwykle dynamicznie się rozwija, często nie posiadają własnych zasobów przestrzennych, aby samodzielnie gromadzić archiwa dokumentów, narzędzia czy towary sprzedawane sezonowo.

Z kolei klientom indywidualnym najczęściej brakuje miejsca na sprzęt wielkogabarytowy, jak skuter czy domowa biblioteka. Nie wspominając o problemach logistycznych, z jakimi borykają się podczas zagranicznych i krajowych przeprowadzek, a także generalnych remontów. Udostępniane przez Stokado powierzchnie znajdują się w czterech lokalizacjach: Wrocławiu, Bydgoszczy, Poznaniu i Legnicy.

Idea self-storage swoje korzenie ma w Stanach Zjednoczonych, gdzie jest aktualnie powszechnym rozwiązaniem. Także w Europie staje się ona z roku na rok coraz bardziej popularna. Self storage polega na wynajmie przestrzeni w samoobsługowym magazynie, który jest odpowiednio do tego przystosowany. Usługobiorca może nie tylko wynająć schowek, bądź komórkę z wewnętrznej części tego pomieszczenia, ale także znajdujący się na zewnątrz kontener wraz z dedykowanym podjazdem dla samochodu klienta.

Magazyny samoobsługowe są do dyspozycji bez ograniczeń czasowych, a do wynajmowanej powierzchni dostęp ma wyłącznie najemca. Choć tego typu pomieszczenia kojarzą się zazwyczaj z ogromnymi powierzchniami, Stokado udostępnia przestrzeń od 1 do 25 m2. Na najmniejszej powierzchni klient jest w stanie zmieścić około dwunastu kartonów lub sportowy sprzęt typu rower dziecięcy czy narty. Z kolei największa przestrzeń może pomieścić pełen zestaw meblu kuchennych albo sześć palet z dokumentacją. Minimalny czas najmu wynosi siedem dni.

Wśród proponowanych przez Stokado rozwiązań znajdują się przede wszystkim samoobsługowe magazyny do wynajęcia w ramach konceptu self storage, a także mniejsze powierzchnie, takie jakie wewnętrzne komórki, czy zewnętrzne kontenery. W pomieszczeniach panuje porządek, a profesjonalna obsługa dba o utrzymanie stałej temperatury. W asortymencie wrocławskiego przedsiębiorstwa znajduje się zróżnicowana pod kątem wielkości powierzchnia, która dzięki monitoringu zapewnia pełne bezpieczeństwo składowanemu mieniu.

Ponadto każda przyjmowana na magazyn rzecz jest przez firmę dodatkowo ubezpieczana. Po rozpoznaniu potrzeb klienta, pracownicy Stokado dobierają najlepszy typ magazynu, wymaganą powierzchnię oraz elastyczny okres najmu. Wśród usług dodatkowych przedsiębiorstwo oferuje organizację przeprowadzek i przewiezienie rzeczy do magazynów, czy wysyłkę lub odbiór przesyłki, a następnie zdeponowanie jej zawartości w bezpiecznym miejscu. Prowadzi także sprzedaż wszelkich akcesoriów niezbędnych podczas pakowania, przenoszenia rzeczy oraz składowania. W asortymencie znajdują się między innymi kartony, folie, taśmy, sznurki oraz rękawice.

Vanilli adres internetowy:
Vanilli telefon:
666030777
Vanilli NIP:
8992745172
Vanilli Regon:
022172988

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *