Depilacja laserowa – Soft Skin Dermaclinic

Depilacja laserowa – Soft Skin Dermaclinic
Vanilli kategoria
Vanilli opis

Soft Skin to wrocławska klinika dermatologii i medycyny estetycznej, która dba o zdrowie i piękno swoich klientów. Zatrudnia profesjonalnych oraz doświadczonych lekarzy i kosmetologów, którzy oferują holistyczne podejście do każdego problemu, nie zaniedbując żadnego aspektu leczenia, włączając w to dietetykę i psychologię.

Depilacja laserowa Wrocław fot.1

Nowoczesny, wysokiej jakości sprzęt jest gwarancją oczekiwanych efektów i bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów. Wszystkie usługi oferowane przez klinikę oparte są na najnowszej wiedzy medycznej, która pozwala na optymalne dobranie sposobu leczenia do każdego przypadku.

Depilacja laserowa Wrocław fot.2

Wśród zabiegów Soft Skin znajduję się m.in. mikronakłuwanie skóry Dermapen, zamykanie zmian naczyniowych czy terapia falami akustycznymi. Klinika specjalizuje się także w depilacji laserowej z użyciem rewolucyjnego Soprano ICE Platinum, który skutecznie działa u klientów z każdym typem karnacji i rodzajem owłosienia, dzięki trzem długościom fal laserowych, które pozwalają na długotrwałe pozbycie się niechcianych włosków w kilka minut.

Vanilli telefon
512822207
Vanilli NIP
7532154115
Vanilli Regon
021847160
  • Depilacja laserowa – Soft Skin Dermaclinic
  • Depilacja laserowa – Soft Skin Dermaclinic