Auto GTA Wrocław – złomowanie pojazdów

Auto GTA Wrocław – złomowanie pojazdów
Vanilli kategoria
Vanilli opis

Firma Auto GTA jest profesjonalnym, doskonale znanym we Wrocławiu i w okolicach skupem aut. Na przestrzeni wielu lat swojego działania oferowała i niezmiennie oferuje swoim klientom najlepsze stawki za różnego rodzaju pojazdy, jakie przywożą oni do jej siedziby. Firma szczyci się szybkim podejmowaniem decyzji zakupowych, rzetelnymi wycenami aut zawsze z korzyścią dla klienta oraz przyjmowaniem pod swoje ramiona zarówno aut nowych, starych, w pełni sprawnych, jak i uszkodzonych.

Dodatkowo skup przyjmuje również auta nadające się już tylko do kasacji lub demontażu. O wycenę pojazdu można pytać telefonicznie, na miejscu, lub zamówić dojazd pracownika firmy do miejsca, w którym parkuje się auto, jakiego z oczywistych powodów nie da się dostarczy na miejsce osobiście.

Klienci przywożą do Auto GTA zarówno auta sprawne z roczników 2000-2020, auta uszkodzone i mechanicznie niesprawne, samochody po kolizjach drogowych, które nie są już warte naprawy, jak i auta mocno wyeksploatowane, uszkodzone i bez ubezpieczenia.

Vanilli adres internetowy
Vanilli telefon
730117117
Vanilli NIP
8951876724
Vanilli Regon
020742967
Vanilli siedziba
ul. Piotra Czajkowskiego 11-13 51-171 Wrocław