Drukarnia Etykiet Arti-Bau – etykiety na wino

Drukarnia Etykiet Arti-Bau – etykiety na wino
Vanilli kategoria
Vanilli opis

Arti-Bau to profesjonalna drukarnia z Dolnego Śląska, która zajmuje się drukiem etykiet samoprzylepnych. Dzięki posiadaniu nowoczesnego, zaawansowanego technologicznie sprzętu poligraficznego, drukarnia sprosta każdemu wyzwaniu i spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Technologia oparta na cyfrowym druku umożliwia wykonanie zarówno etykiet jednowarstwowych, jak i wszelkiego rodzaju etykiet wielowarstwowych.

Do produkcji używane są atramenty fotoutwardzające, co sprawia, że produkty cechuje wysoka jakość oraz odporność na różne czynniki atmosferyczne czy mechaniczne. Oferta Arti-Bau zawiera m.in wydruk etykiet peel-off, etykiet cyfrowo pełnokolorowych oraz etykiet uszlachetnionych. Możliwe jest również wykonanie etykiety spersonalizowanej oraz dodrukowanie dodatkowych informacji na etykiecie, która została wyprodukowana wcześniej. Arti-Bau drukuje takze etykiety na piwo i wino.

Drukarnia gwarantuje pełen profesjonalizm i doradztwo w doborze odpowiednich usług. Wybór usług Arti-Bau to gwarancja sprawnej realizacji zamówienia w ustalonym terminie.

Vanilli adres internetowy
Vanilli telefon
717822678
Vanilli NIP
8971746284
Vanilli Regon
020841468