Centrum Gawłowska Wrocław – zabiegi rehabilitacyjne

Centrum Gawłowska Wrocław – zabiegi rehabilitacyjne
Vanilli kategoria
Vanilli opis

Masz jakiś problem zdrowotny? Z pomocą może Ci przyjść rehabilitacja bądź fizjoterapia. Jesteśmy pewni, że korzystając z naszego gabinet będziesz w pełni zadowolony z tego, co otrzymasz. Nasi specjaliści wykonają dla Ciebie zbiegi na najwyższym poziomie. Skutecznie, bezpiecznie i tanio wykonamy dla Ciebie rehabilitację lub drobne zabiegi fizjoterapeutyczne, jakich nie będziesz miał okazji wykonać nigdzie indziej.

Rehabilitacja w Centrum Gawłowska Wrocław - fot.1

Wysokiej jakości rehabilitacja teraz może posłużyć także i Tobie. Dzięki nam szybko odzyskasz utraconą sprawność. Chętnie posłużymy Ci naszym doświadczeniem i umiejętnościami. Posiadamy wszelkie kwalifikacje i ogromne doświadczenie w wykonywaniu rehabilitacji i fizjoterapii.

Rehabilitacja w Centrum Gawłowska Wrocław - fot.2

Mamy szeroki zakres usług i chętnie potowarzyszymy Ci podczas Twojego powrotu do zdrowia. Dołącz do nas i ciesz się pełną sprawnością i czerp radość z życia na nowo. Nasi specjaliści są teraz na wyciągnięcie Twoich dłoni. Nie wahaj się już teraz zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy w ofercie naszych zabiegów.

Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska

Vanilli adres internetowy
Vanilli telefon
663025800
Vanilli NIP
8981153108
Vanilli Regon
363264255
Vanilli siedziba
ul. Piłsudskiego 84A 50-020 Wrocław
  • Centrum Gawłowska Wrocław – zabiegi rehabilitacyjne
  • Centrum Gawłowska Wrocław – zabiegi rehabilitacyjne