Autobusy poleasingowe w ofercie portalu aukcyjnego Poleasingowe.pl

Autobusy poleasingowe w ofercie portalu aukcyjnego Poleasingowe.pl
Vanilli kategoria
Vanilli opis

Poleasingowe.pl to portal aukcyjny, na którym drogą licytacji można zakupić używane samochody, motocykle, naczepy, przyczepy, autobusy, maszyny przemysłowe i rolnicze oraz sprzęt medyczny i budowlany. Serwis specjalizuje się w sprzedaży pojazdów i urządzeń poleasinowych, powindykacyjnych oraz poflotowych. Jest pośrednikiem między kupującymi, a firmami leasingowymi, bankami oraz przedsiębiorstwami, które dysponują flotami samochodowymi.

Autobus poleasingowy

Autobusy poleasingowe z aukcji na Poleasingowe.pl fot.1

Posiada bardzo szeroki zakres ofert, które przedstawione są w sposób transparentny, a cały system oraz proces sprzedażowy jest przejrzysty i przyjazny dla klienta. Aby skorzystać z możliwości portalu, należy zarejestrować konto. Udział w aukcjach dostępny jest dla zalogowanych użytkowników.

Autobus poleasingowy

Autobusy poleasingowe z aukcji na Poleasingowe.pl fot.2

Serwis posiada również usługi dodatkowe, ułatwiające szybki zakup bez wychodzenia z domu. Na przykład możliwość przeprowadzenia wideoinspekcji, która pozwala na obejrzenie urządzenia czy pojazdu i otrzymanie opinii specjalisty na jego temat bez wychodzenia z domu, a jedynie z użyciem jednego z popularnych komunikatorów.

Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl - logo

Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl

Vanilli telefon
801009409
Vanilli NIP
8942976550
Vanilli Regon
021014968
Vanilli siedziba
ul. Lipowa 2 55-300 Środa Śląska
  • Autobusy poleasingowe w ofercie portalu aukcyjnego Poleasingowe.pl
  • Autobusy poleasingowe w ofercie portalu aukcyjnego Poleasingowe.pl