Ważne umiejętności w branży hotelarskiej

hotele1Studia z kierunku hotelarstwa przygotowują absolwentów do pracy w największych obiektach hotelowych w Polsce i za granicą.

Jakie umiejętności praktyczne zdobywa student kończący ten kierunek? Mianowicie umiejętności zarządzania bazą hotelową i analizowania rynku usług hotelarskich. przed hotelem

To pozwala na optymalną organizację spotkań biznesowych, prowadzenie usług hotelarskich w należytym kierunków, przygotowywanie strategii, dzięki którym możliwe jest wypromowanie hotelu.

Absolwent wychodzi z uczelni z wiedzą na temat zarządzania jakością zarówno w gastronomii ale też hotelarstwa.

hotele2Ważną praktyczną umiejętnością absolwenta hotelarstwa to opracowywanie metod, które pozwolą na aktywizację sprzedaży, poprzez wdrażanie nowoczesnych technik komputerowych oraz Internetu. Ciekawymi stanowiskami, jakie można objąć po ukończeniu kierunku hotelarstwa są: specjalista do spraw rozwoju sieci hotelowej, dyrektor hotelu, czy menadżer od spraw jakości hotelowej sieci. Ponadto równie ciekawe jest stanowisko menadżera hotelu i specjalisty zajmującego się organizacją imprez okolicznościowych a także konferencji.